Ghostrunner do czwartku za darmo na Steamie

Ghostrunner od polskiego studia One More Level jest od środy dostępny na Steamie w specjalnej promocji. Każdy użytkownik sklepu może pobrać ten tytuł za darmo i grać w niego do czwartku do godz. 19:00.

Gra nie jest długa, ale posiada mocno wyśrubowany poziom trudności, więc ukończenie jej do tego czasu może niektórym sprawić sporo problemów. Warto się spieszyć.

Jak nie uda się Wam ta sztuka lub będziecie chcieli dalej bić swoje czasowe rekordy, to zawsze możecie kupić Ghostrunnera na stałe w promocyjnej cenie. Przeceniona o połowę została zarówno podstawowa wersja gry, jak i oba dodatki. Za podstawkę trzeba zapłacić 62 zł, za Winter Pack 3,99 zł, a Metal OX Pack uszczupli nasz portfel o 10,49 zł. Najbardziej korzystny jest zakup zestawu zawierającego grę oraz oba dodatki. Jego cena została obniżona o 55% i wynosi 68,83 zł. Promocja obowiązuje do czwartku do godz. 19:00.

Warto przypomnieć, że gra Ghostrunner otrzymała cztery nominację do Digital Dragons Awards m.in. w głównej kategorii Najlepsza Polska Gra 2020 roku. Zdaniem autora niniejszej wiadomości, absolutnie zasłużenie.

Powiązane gry: