„Gangsterskie” studio łączy siły z dystrybutorem suplementów diety

Ale symulator dilera nielegalnych tabletek na odchudzanie (raczej) z tego małżeństwa nie powstanie.

Movie Games ma na koncie egzotyczne partnerstwa, że tylko wspomnę ogłoszenie współpracy z Robertem Lewandowskim. Mimo to, wchodząc dziś na skrzynkę, przecierałem oczy ze zdziwienia.

Firma poinformowała właśnie o porozumieniu z K&K Herbal, a więc dystrybutorem suplementów diety, kosmetyków, wyrobów medycznych i weterynaryjnych. Ma on połączyć siły z True Games, spółką zależną Movie Games, która zapowiedziała niedawno Gangster Simulator. Tytuł pozwoli nam wcielić się w drobnego ulicznego przestępcę, który – w miarę postępów – awansuje do miana lokalnego kingpina.

Połączenie K&K Herbal i True Games ma zaowocować szybszym debiutem na giełdzie tego drugiego. Korzystając z okazji, Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games, skomplementował nowego partnera i przypomniał o misji spółki córki:

– Negocjacje przebiegają bardzo sprawnie, czego efektem jest tak szybkie ustalenie Term Sheet transakcji. Podjęliśmy decyzję, że spółką wprowadzaną za pośrednictwem K&K Herbal na NewConnect będzie True Games, studio założone we współpracy z Sokołem oraz Małolatem, legendami polskiej sceny rapowej. Studio czerpiące z sukcesu Drug Dealer Symulatora będzie skupiało wokół siebie oryginalne gry z Polski i spoza jej granic nawiązujące do tematyki życia szeroko pojętej ulicy. Pod tym szyldem powstają m.in. „Gangster Simulator” oraz kilka nowych gier o których będziemy informować niebawem.