Gaming na Giełdzie IV: Symulatory — fenomen czy chwilowy trend?

Spróbujmy zbudować pomost między inwestorami a gamedevem.

Wraz z agencją Strict Minds Communication i redakcją StockWatch.pl przygotowujemy czwartą edycję bezpłatnej konferencji Gaming na Giełdzie. Tym razem, zgodnie z duchem czasów, onlajnową.

Wydarzenie potrwa dwa dni. Pierwszego (03.06) ruszy debata „GPW o Gamingu”. Albert „Longterm” Rokicki przepyta na temat inwestowania w zajmujące się grami spółki przedstawicieli Bloober Team, Kool2Play, a także analityków i reprezentantów giełdy. Zainteresowani wezmą też udział w webinarze „Żródła informacji na temat spółek gamingowych”.

 

Drugiego dnia (04.06) ruszymy z serią debat na temat symulatorów, które poprowadzi niżej podpisany. Czego się spodziewać?

Panel pierwszy (18:10 – 18:50) będzie poświęcony produkcji i potencjałowi sprzedażowemu symulatorów. Wypowiedzą się w nim reprezentanci Creepy Jar, Detalion Games, PlayWay, Polyslash oraz Simteract.

Panel drugi (18:50 – 19:30) dotknie problematyki wishlist (ich znaczenia i wpływu na branżę). W rozmowie wezmą udział przedstawiciele Moonlit, Frozen District, Forestlight Games, i Creepy Jar.

Panel trzeci (19:30 – 20:10) stanie się okazją, by porozmawiać o targecie symulatorów, źródle ich popularności oraz coraz bardziej kontrowersyjnych tematykach, jakie podejmują twórcy. Z tematem zmierzą się zaproszeni goście z Simteract, Detalion Games, PlayWay, Movie Games oraz Moonlit.

Po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę wydarzenia.