Gamedev & Creative Careers Expo 2023 ruszy w marcu

Ma to być największa edycja branżowych targów pracy w historii.

Pierwotnie organizatorzy planowali pomóc nam w znalezieniu pracy już w grudniu, ale ostatecznie ich wydarzenie odbędzie się w dniach 3-4 marca 2023 r. Nie zmieniła się natomiast jego lokalizacja (gospodarzem ma być zlokalizowane w Warszawie Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych).

Swój udział w szóstej edycji konferencji zadeklarowali przedstawiciele gamedevu (swoich wysłanników przyślą Bloober Team, Covenant.dev, PlayWay czy QLOC), studio mocapowe Bones czy specjalizujące się w lokalizacjach Roboto Global. Przy ul. Mińskiej 65 nie braknie także mocnej reprezentacji uczelni wyższych (Warszawska Szkoła Filmowa, Akademia Sztuki w Szczecinie, AWF filia Biała Podlaska).

„Wystawcy będą mieli okazję spotkać poszukujących pracy i zleceń programistów, grafików, ilustratorów, animatorów, specjalistów marketingu i PR, testerów, designerów, muzyków, tłumaczy, analityków czy producentów, a także uczniów i studentów planujących swoje kariery”

– czytamy na stronie organizatora. W pełną listę wystawców zajrzycie pod tym adresem. Zainteresowanych zachęcamy także, by dołączyli do wydarzenia na Facebooku.

Udział w imprezie jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą o wcześniejszą rejestrację (za pośrednictwem tego formularza).