Gamedec wskakuje na Switcha

Jednorożec, dynia i kot zmieszczą się w kieszeni. Kiedy?

Już 1 lipca, co wydawca (Untold Tales) uczcił stosownym zwiastunem. Doskonale znane sekwencje z dema (świat Twisted and Perverted) mieszają się na nim z westernową kpiną z F2P (Harvest Time) i ujęciami z Low City. Ponadto w materiale nie zabraknie mruczków, pochwały systemu rozwoju postaci i wyjaśnienia mechanizmu dedukcji.

Port zapowiedziano już dwa lata temu; pecetowa edycja debiutowała zaś we wrześniu 2021. Dodajmy, że podzieliła ona wówczas krytyków.

Całkiem niedawno Anshar Studios dodało do builda częściowe voice overy i pochwaliło się przeprojektowanym zakończeniem. Swoja drogą: pecetowcy zyskali właśnie szansę na nadgonienie zaległości; Gamedec ukazał się bowiem w Humble Choice (w paczce znajdziemy także dwie inne gry rodem z polski: Superhot: Mind Control Delete i Siege Survival: Gloria Victis).

Gdy piszę te słowa katowicki zespół współtworzy „gangsterskiego RPG-a” oraz Gorda, słowiańskiego city buildera (z rolplejową nutą). Prawdopodobnie pomaga także przy Layers of Fear od Bloober Team.