Gamedec: Definitive Edition chwali się nowościami

Anshar Studios ma dla nas świat oparty na Seven: The Days Long Gone (od duetu Fool’s Theory & IMGN.PRO) oraz szczyptę… Cthulhu?

Katowiczanie dotrzymali złożonej na Kickstarterze obietnicy. Przypomnijmy, że gdy 2,5 roku temu studio opublikowało zbiórkę, jednym z jej celów dodatkowych było właśnie wirtualium bazujące na izometrycznym RPG-u kolegów po klawiaturze. Ponadto w jednym z zadań pojawił się wątek inspirowany twórczością samotnika z Providence.

Mało? „Edycja definitywna” zawiera także bonusowych enpeców i tryb rozgrywki (true detective), który ma mocno utrudniać zabawę (podjętych decyzji nie da się zmienić, wczytując wcześniejszego sejwa).

Każdy, kto posiada pierwowzór, otrzyma aktualizację za darmo. Użytkownicy pecetów mogą ją sprawdzić już, teraz, natychmiast… ale właściciele Switchy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Więcej o grze dowiecie się z jej steamowej karty katalogowej. Polecamy też rozmowę, jaką na okoliczność jej obecności na targach PAX West w Seattle odbyliśmy z Grzegorzem Dymkiem (prezes studia).