Game Industry Conference wirusowi się nie kłania

Mimo to uczestnikom zaleca się wymienianie ukłonów.

Jak już wiecie, targi Poznań Games Arena oraz powiązana z nimi Game Industry Conference zostały przełożone na listopad. Pierwsze wydarzenie potrwa od 19 do 21 listopada, GIC zaś zacznie i skończy dzień później. Wydarzenie ma mieć formułę „hybrydową” – i wiemy o niej coraz więcej.

Część zaplanowanych wykładów zostanie poprowadzona przez osoby łączące się zdalnie. Transmitowane będą również wszystkie wykłady odbywające się na miejscu. Organizatorzy zapewniają, że widownia – tak przebywająca w Poznaniu, jak i podpięta online – będzie mogła zadawać pytania. Spotkania biznesowe przybiorą formę zdalną, na żywo i „mieszaną”. W grę wchodzi też rozstawienie stanowisk wystawców, na których jednak zabraknie obsługi – porozmawiać będzie można dzięki wideotransmisji. Warsztaty w grupach zostały natomiast odwołane.

Kolejne szczegóły poznamy bliżej wydarzenia, natomiast już teraz organizatorzy przedstawili rekomendacje co do formuły powitań. Wzorem mają być targi Tokyo Game Show. Instruuje Takashi Tokita ze Square Enix:

https://www.facebook.com/gic/posts/3270454983037150

Wraz z przesunięciem imprezy wydłużony został termin zgłaszania propozycji wykładów. Nowy deadline to 10 października, swój udział możecie zgłosić na tej stronie.