Game Hunters zapraszają do stołu rusznikarzy – demo Gunsmith Simulator dostępne na Steamie

W krainach, w których dostęp do uzbrojenia jest mocno limitowany – wirtualny symulator prac rusznikarza może dać nam szansę na zbliżenie się do tych wszystkich, zabójczych wynalazków.

W ramach tegorocznego, letniego Steam Next Fest możemy sprawdzić demonstracyjną wersję gry Gunsmith Simulator, która będzie okazją do uważnego przyjrzenia się komponentom karabinów maszynowych i pistoletów. Wprawdzie przesiadywanie za biurkiem, by usiąść za wirtualnym biurkiem rusznikarza nie brzmi na wymarzone wakacje, gdy zza okna wylewa się żar, jednak bogaty wybór narzędzi, całkiem ładnie pokryty kurzem i rdzą warsztat oraz kilka najpopularniejszych modeli zabójczych karabinów do rozłożenia i poskładania w jedną całość, mimo wszystko może skłonić nas do przesiadywania przed ekranem.


Rozgrywka w Gunsmith Simulator sprowadza się do przyjmowania zleceń na naprawę broni, żmudną pracę rusznikarza oraz krótkie, satysfakcjonujące momenty, gdy na strzelnicy możemy przekonać się, że wszystko działa tak skutecznie, jak zaplanowała to oryginalna fabryka uzbrojenia.