Front Mission 2: Remake z nową prezentacją rozgrywki

Odpicuj swojego Wanzera.

To tylko jedna z możliwości, które szykuje dla graczy studio Storm Trident. Zbliżamy się do premiery taktycznego RPG-a Front Mission 2: Remake, czyli odświeżonego hitu ekipy G-Craft z 1997 roku, więc wydawca Forever Entertainment przybliża zainteresowanym jego zawartość. Dotychczas produkcja była dostępna na pierwsze PlayStation i tylko na rynku japońskim.

Przygotowywany przez Polaków remake doczeka się znacznego usprawnienia względem pierwowzoru. Ulepszeniu ulegnie grafika i sceny walki, lifting przejdzie też muzyka, pojawi się możliwość dowolnego obracania kamerą, a gra dostanie lokalizację w aż 9. językach (w tym polski).

Front Mission 2: Remake tworzony jest na konsolę Switch. Premiera planowana jest na trzeci kwartał tego roku. Zapewne tak jak w przypadku Front Mission 1st: Remake, stworzonego i wydanego przez Forever Entertainment, także i druga część po czasie trafi na kolejne platformy.

Na koniec warto dodać, że wydawca Forever Entertainment zapowiedział już Front Mission 3: Remake, nad którym pracuje MegaPixel Studio.