Miedź Jam 2021

Czas na Miedź Jam!

Lubisz tworzyć gry, a sam proces ich powstawania Cię pasjonuje? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to przedsięwzięcie jest właśnie dla Ciebie! Tak się bowiem składa, że w tym roku mija dokładnie sześćdziesiąt lat od powstania spółki KGHM, a jednym z wydarzeń towarzyszących obchodom tej rocznicy będzie specjalny game jam!

Czym jest game jam?
W najprostszych słowach – game jam to konkurs, w którym uczestnicy mają określony czas na stworzenie gry na wybrany przez organizatorów temat. Ten zostaje zazwyczaj ujawniony w pierwszy dzień wydarzenia.

Na czym polega Miedź Jam?
W tym roku wszyscy chętni dostaną aż siedem dni na przygotowanie swojego wymarzonego projektu. I zdecydowanie warto się zainteresować, ponieważ w puli nagród znajduje się 25 000 złotych oraz możliwość wypromowania tytułów poprzez serwis GamePlanet.

Kiedy się odbędzie?
Miedź Jam odbędzie się w dniach 17-23 maja i zostanie przeprowadzony online. Na wydarzenie będzie można zapisać się przez formularz na oficjalnej stronie wydarzenia – miedzjam.pl. Nie zwlekajcie, bo rejestracja potrwa od 4 do 17 maja, do godziny 14:59. Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć w tym miejscu.

To nie wszystko!
Praca nad grą to jedno, ale warto wynieść z całego przedsięwzięcia coś więcej! Z tego względu przygotowane zostały specjalne prelekcje na tematy związane z branżą gamingową, marketingiem oraz samą miedzią. Każdego dnia uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania prezentacji zaproszonych gości, a to wyjątkowi i bardzo ciekawi ludzie. Wystąpią między innymi Maciej Miąsik i Wojciech Kasprzyk, a prowadzącym będzie Mateusz Witczak.

Pełen harmonogram prelekcji znajdziecie na stronie internetowej.

Zapraszamy też do wydarzenia na Facebooku.