LubGame Conference 2023

Rozpocznij swoją przygodę z tworzeniem gier!

2 dni inspirujących wystąpień
Przyjdź i posłuchaj osób pracujących w branży gier! Każdy z nich ma swoją historię o tym jak dostał swoją pierwszą pracę!

3 growe warsztaty
Teoria to nie wszystko! Podczas konferencji będą prowadzone również warsztaty z programowania, modelowania 3d oraz projektowania gier!

Strefa gier
W przerwach można też poznać twórców, którzy będą prezentować swoje produkcje!

Kiedy i gdzie odbywać się będzie wydarzenie?
Termin: 17-18. czerwca 2023
Miejsce: WSPA, Bursaki 12, 20-150 Lublin

Parę słów o konferencji
LubGame to konferencja dla entuzjastów tworzenia gier w Polsce i poza nią. Naszą misją jest inspirowanie i edukacja kolejnego pokolenia twórców gier, zapewniając im wiedzę, umiejętności oraz kontakty potrzebne do osiągnięcia sukcesu w tej ekscytującej branży!

Podczas konferencji doświadczeni prelegenci przybliżą jej uczestnikom zagadnienia związane z programowaniem, grafiką, modelowaniem 3D oraz projektowaniem gier. Oprócz wykładów odbędą się także zajęcia praktyczne w formie warsztatów gdzie będzie można zdobyć konkretne umiejętności niezbędne w pracy każdego twórcy gier. Unikatowy charakter ma chęć połączenia środowiska twórców gier komputerowych ze światem gier planszowych. Chcemy pokazać, że tworzenie gier w obu tych aspektach ma wiele cech wspólnych oraz zaprezentować możliwe ścieżki kariery w obydwu dynamicznie rozwijających się i komplementarnych branżach.

Co mogę wybrać?
Oprócz paneli i warsztatów centralnym elementem naszej konferencji będzie także strefa gier – specjalnie zaaranżowana przestrzeń, w której będzie można pograć w gry video oraz gry planszowe a także porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z ich twórcami. Planujemy zaprezentować tam dotychczasowe osiągnięcia lubelskiego gamedevu poprzez ekspozycję gier stworzonych w woj. lubelskim. Jest to także miejsce gdzie będzie się mógł zaprezentować każdy partner naszego wydarzenia.

Rejestracja i więcej informacji:
lubgame.pl
Wydarzenie na Facebooku