KrakJam 2023

Zbierz drużynę i wyrusz na misję! W weekend 3-5 lutego 2023 roku Krakowski Park Technologiczny stanie się areną zmagań zespołów rywalizujących podczas KrakJamu, czyli największego polskiego eventu organizowanego w ramach Global Game Jam 2023.

Jeśli lubisz tworzyć gry albo jesteś na początku tej przygody, KrakJam to idealna okazja by się sprawdzić. Na miejscu spotkasz innych pasjonatów oraz doświadczonych mentorów, którzy przyjrzą się Twojemu projektowi i udzielą niezbędnych wskazówek.

Nieważne, jakie są Twoje supermoce – czy zajmujesz się programowaniem, dźwiękiem, grafiką, scenariuszami – każda z nich znajdzie zastosowanie we wspólnym dziele. Jeśli przed wyruszeniem w drogę nie uda Ci się zebrać drużyny, nie przejmuj się – KrakJam to także wymarzone miejsce, aby nawiązać nowe przyjaźnie oparte na wspólnych celach i zainteresowaniach.

Jednak KrakJam to nie tylko zabawa – ale też nauka i rywalizacja. Na najlepsze projekty wypracowane podczas tych intensywnych czterdziestu ośmiu godzin czekają atrakcyjne nagrody. Abyście mimo wszystko nie dali się przygnieść presji i wytrzymali kondycyjnie gierkowy maraton – przygotowujemy dla Was masę atrakcji: przekąski, napoje, sesje ćwiczeń fizycznych, zabawy, chillout room i wiele innych.

Wszystkie informacje na bieżąco znajdziecie na stronie internetowej krakjam.pl oraz na fanpage’u KrakJam.

Miejsce: Krakowski Park Technologiczny
ul. Podole 60, Kraków

Start rejestracji zespołów
Koszt uczestnictwa wynosi 60 zł od osoby. Zapraszamy zespoły 4-osobowe. Więcej informacji na stronie oficjalnej.

PIĄTEK, 3 LUTEGO
18:00 – start KrakJamu 2023
Na start otrzymacie solidną porcję informacji organizacyjnych – przede wszystkim przedstawimy Wam temat jamu oraz pomożemy Wam podzielić się na zespoły.

SOBOTA, 4 LUTEGO
Cały dzień
Praca nad projektami / mentoring / relaks w strefie chilloutu
17.00 – Termin przygotowania podstrony projektowanej gry na stronie Global Game Jam

NIEDZIELA, 5 LUTEGO
16.00 – Zakończenie prac
17.00 – Deadline na upload projektów na stronę Global Game Jamu / Rozpoczęcie prac jury
17.00 – Wspólny trening i wykład o zdrowych nawykach przy graniu prowadzony przez Fit Gracza
19.00 – Zakończenie prac jury
19:30 – Rozpoczęcie prezentacji 10 finalistów
20:30 – Wręczenie nagród i zakończenie jamu