Digital Dragons 2023

Jedno z najważniejszych dla europejskiej branży gier wydarzeń B2B odbędzie się 15-16 maja 2023 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Digital Dragons to kluczowe w tej części Europy wydarzenie o charakterze biznesowym kierowane do branży gier. Oznacza to, że spotkamy na nim nie tylko twórców gier, ale także inwestorów, wydawców czy duże studia gamedev poszukujące talentów.

Ubiegłoroczna, jubileuszowa, popandemiczna edycja konferencji okazała się spektakularnym sukcesem. Wzięło w niej udział 2100 osób, reprezentujących ponad 600 firm z blisko 40 krajów. Nie zabrakło uczestników ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Ameryki Południowej, a nawet z kierunków tak odległych jak RPA, Tajlandia, Japonia czy Filipiny. Konferencja Digital Dragons to święto branży gier, która jest przedmiotem szczególnego zainteresowania Krakowskiego Parku Technologicznego. Ciągle rozbudowujemy przeznaczoną dla niej ofertę, czyniąc Kraków idealnym miejscem do rozwoju studiów gamedeveloperskich – mówi Łukasz Słoniowski, wiceprezes Krakowskiego Parku Technologicznego.

Konferencja Digital Dragons odbędzie się w dniach 15-16 maja 2023 roku. Więcej informacji: digitaldragons.pl.