Drug Dealer Simulator: Znamy datę premiery

Choć większość z nas ma home office, niektórzy dostawcy towarów i usług działają zupełnie normalnie.

Tytuł Byterunners Game Studio ukaże się już 16 kwietnia. Choć trudno w to uwierzyć, wydawcy (duet Movie Games & PlayWay) zachwalają… dydaktyczny walor produkcji. Jak czytamy w informacji prasowej:

Drug Dealer Simulator to, jak nazwa wskazuje, symulator, ale wytrwali gracze znajdą w nim drugie dno. W oddaniu realiów życia osiedlowego dilera jest bowiem głębszy sens, a nawet pewne przesłanie. Nie bez przyczyny konsultantem gry został Małolat, który poza karierą rapera ma też na koncie trochę mniej chlubne epizody, z odsiadką za dilerkę włącznie. Dzięki jego doświadczeniom Drug Dealer Simulator nie tylko wiernie oddaje cały proceder handlu narkotykami, ale też wiążące się z nim konsekwencje.

 

https://www.youtube.com/watch?v=OCxQ5t5ctRA

Gra pozwoli nam na umeblowanie własnej kryjówki, szmuglowanie i uprawę substancji psychoaktywnych, tworzenie własnych receptur oraz organizowanie siatki dystrybucyjnej. Na drodze od osiedlowego handlarza do kingpina staną nie tylko przestępczy konkurenci, ale również policja i DEA. Autorzy zapowiadają „łamiącą czwartą ścianę narrację” oraz „dylematy moralne”… no i reklamują, że „pierwsza działka jest darmowa”, stąd demo gry można nieodpłatnie pobrać ze Steama.