Doradztwo prawne: ruszyły zapisy na maj

Prawnicy rozwiążą wątpliwości twórców zupełnie bezpłatnie.

Jak co miesiąc Fundacja Indie Games Polska oferuje krajowym developerom możliwość zasięgnięcia języka u ekspertów od prawa handlowego, relacji inwestorskich czy umów wydawniczych i licencyjnych. Konsultacje odbywają się bądź w biurze fundacji (Marszałkowska 87/5, 00-683 Warszawa), bądź zdalnie. Do Waszej dyspozycji pozostają…

Kamila Dulska:
Prawnik specjalizujący się w prawie handlowym, ze szczególnym naciskiem na corporate governance i relacje inwestorskie. Świadczy usługi doradztwa prawnego i bieżącej obsługi, różnym podmiotom z branży gamedevu- od początkujących developerów i indyków, poprzez małe i średnie studia deweloperskie a na wydawcach kończąc. Uczestnik konferencji branżowych tj. GIC w 2017 i 2018 roku, Digital Dragons 2018, CGI 2017.

Adw. Michał Pękała, LL.M.:
Adwokat specjalizujący się w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów z sektora Game Dev. Michał specjalizuje się prawie autorskim, prawie znaków towarowych, ochronie danych osobowych, negocjowaniu umów wydawniczych, developmentowych, licencyjnych, body-leasing, itd. Michał doradza zarówno developerom, wydawcom i inwestorom, z polski i zagranicy. Stały doradca Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w segmencie gier wideo. Stały uczestnik i speaker najważniejszych polskich konferencji: Digital Dragons, Mastering the Game, Pixel Connect, GIC.

 

Po szczegóły odsyłam do formularza zgłoszeniowego.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnika – podpowiedzą sami zainteresowani (w specjalnym odcinku naszego podcastu).