Doradztwo prawne: Ruszamy z zapisami na wrzesień!

Zastanawiasz się, czy umowa wydawnicza będzie dla ciebie korzystna? Masz wątpliwości odnośnie do prawa autorskiego? A może szukasz właściwego sposobu na organizację studia developerskiego?

Z tymi (i wieloma innymi) tematami mogą Ci pomóc prawnicy współpracujący z Fundacją Indie Games Polska, a więc…

Kamila Dulska
Prawnik specjalizujący się w prawie handlowym, ze szczególnym naciskiem na corporate governance i relacje inwestorskie. Świadczy usługi doradztwa prawnego i bieżącej obsługi, różnym podmiotom z branży gamedevu- od początkujących developerów i indyków, poprzez małe i średnie studia deweloperskie a na wydawcach kończąc. Uczestnik konferencji branżowych tj. GIC w 2017 i 2018 roku, Digital Dragons 2018, CGI 2017.

Adw. Michał Pękała, LL.M.
Adwokat specjalizujący się w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów z sektora Game Dev. Michał specjalizuje się prawie autorskim, prawie znaków towarowych, ochronie danych osobowych, negocjowaniu umów wydawniczych, developmentowych, licencyjnych, body-leasing, itd. Michał doradza zarówno developerom, wydawcom i inwestorom, z polski i zagranicy. Stały doradca Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w segmencie gier wideo. Stały uczestnik i speaker najważniejszych polskich konferencji: Digital Dragons, Mastering the Game, Pixel Connect, GIC.

Kacper Bańbura
Prawnik z wieloletnim doświadczeniem w business developmencie. W 2019 roku ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz zdał egzamin zawodowy. Pracował m. in. w cdp.pl, Klabaterze oraz GOG.com, gdzie zajmował się bizdevem i pozyskiwaniem gier, (przez ostatni rok z biura w Los Angeles). Obecnie współwłaściciel better. gaming agency – agencji wpierającej twórców gier w PRze, prowadzeniu social media oraz poszukiwaniu wydawców.

Jak co miesiąc przyjmują oni bądź zdalnie, bądź w siedzibie IGP-u (Marszałkowska 87/5, 00-683 Warszawa). Konsultacje są bezpłatne, standardowo trwają 30 minut (acz czas może ulec zmianie).

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod tym adresem.