Doradztwo prawne: Ruszamy z zapisami na czerwiec!

Już tradycyjnie eksperci Fundacji Indie Games Polska pomogą niezależnym twórcom zupełnie za darmo.

Konsultacje odbywają się online bądź w siedzibie fundacji (Marszałkowska 87/5, 00-683 Warszawa); standardowo trwają one 30 minut, acz istnieje możliwość ich przedłużenia.

Do Waszej dyspozycji pozostają:

Kamila Dulska-Maksara
Prawnik specjalizujący się w prawie handlowym, ze szczególnym naciskiem na corporate governance i relacje inwestorskie. Świadczy usługi doradztwa prawnego i bieżącej obsługi, różnym podmiotom z branży gamedevu- od początkujących developerów i indyków, poprzez małe i średnie studia deweloperskie a na wydawcach kończąc. Uczestnik konferencji branżowych tj. GIC w 2017 i 2018 roku, Digital Dragons 2018, CGI 2017.

Adw. Michał Pękała, LL.M.
Adwokat specjalizujący się w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów z sektora Game Dev. Michał specjalizuje się prawie autorskim, prawie znaków towarowych, ochronie danych osobowych, negocjowaniu umów wydawniczych, developmentowych, licencyjnych, body-leasing, itd. Michał doradza zarówno developerom, wydawcom i inwestorom, z polski i zagranicy. Stały doradca Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w segmencie gier wideo. Stały uczestnik i speaker najważniejszych polskich konferencji: Digital Dragons, Mastering the Game, Pixel Connect, GIC.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod tym adresem.

A dlaczego właściwie niezależni developerzy powinni zainteresować się pomocą prawną? Odsyłamy do specjalnego odcinka naszego podcastu.