Dinosaur Fossil Hunter: Paleontolodzy na start!

It Belongs in a Museum!

Dzieląc się szczegółami na temat nowej gry, Pyramid Games pyta nas: „Cóż może być ciekawszego niż badanie istot, które zamieszkiwały Ziemię miliony lat przed pojawieniem się człowieka?”.

Ich Dinosaur Fossil Hunter ma udowodnić, że jest to pytanie retoryczne. Tytuł pozwoli nam wyprawić się na tereny Montany, Wyoming oraz Utah, na których chwycimy za łopaty i pędzle. A gdy potwierdzimy autentyczność znalezisk: przewieziemy je do muzeum, gdzie – uczy nas legenda archeologii – powinny się przecież znaleźć. Wspomniane muzeum własnoręcznie zresztą urządzimy (zaprojektujemy również dioramy prezentujące prehistoryczne sceny z życia dinozaurów).

Twórcy zapewniają, że podczas prac konsultowali się z praktykami – paleontologami i poszukiwaczami skamieniałości. Ich produkcja zadebiutuje w pierwszej połowie 2020, a jej świeżutki zwiastun obejrzycie poniżej.

Twórcy przygodówki Alter Cosmos (komiksowej, acz niestroniącej od poważnych tematyk) wyraźnie stawiają na symulatory. W przyszłym roku zaprezentują nam m.in. Occupy Mars: The Game i Rover Mechanic Simulator, zaanonsowali również (nie znamy nawet przybliżonych dat premier) ZooKeepera, Farming Life, Soviet Space Engineers oraz Kingslayer Tactics, miks RPG-a, strategii i przygodówki (wcielimy się w nim w królobójcę, który podróżuje przez świat rodem z renesansowych kronik).