Demolish & Build: Symulator młotkowego już na Xboksie One

Gra w sam raz na wybory: można burzyć, by budować nowy ład.

Przedsiębiorstwo budowlane, które prowadzimy, specjalizuje się w rozbiórkach. Kiedy pozyskamy zlecenie, ruszamy na teren przyszłej budowy i rozstawiamy ciężki sprzęt: od dźwigów z kulą wyburzeniową po walce i betoniarki. I chociaż jednym z aspektów zabawy jest zarządzanie personelem, opieka nad maszynami i wykup gruntów, zawsze możemy wcielić się w szeregowego pracownika. Pozwoli to nie tylko przejechać przez ścianę buldożerem, ale i własnoręcznie przebić się przez nią z użyciem młota. Wyburzamy w różnych sceneriach – od pustyni po ośnieżone lasy.

Oryginalne Demolish & Build z 2018 roku zostało wyprodukowane przez studio Noble Muffins i wydane na pecetach przez PlayWay. Debiutującą na Xboksach One konwersję przygotowało Ultimate Games, mające na koncie również wydanie na Switcha. To zadebiutowało na początku roku.

Oddajmy głos Rafałowi Jelonkowi z zarządu Ultimate Games:

„Po udanej premierze na Nintendo Switch z Demolish & Build mogą teraz zapoznać się także posiadacze konsol Xbox One. Co ważne, to gra, która powstała nie tylko z myślą o fanach budownictwa. Demolish & Build jest mocno zróżnicowanym tytułem, który pozwala realizować zarówno konstruktorskie, jak i destrukcyjne zapędy. Główne elementy rozgrywki dobrze uzupełniają m.in. motywy ekonomiczne.”

A skoro o motywach ekonomicznych mowa – Demolish & Build w wersji na Xbox One kupicie za nieco ponad 90 zł w sklepie Microsoftu.