Daycare Manager pozwoli nam wytrzeć nosy przedszkolaków

I nie tylko nosy!

Płaczące przedszkolaki, rozrabiające przedszkolaki, wspinające się po półkach przedszkolaki, tańczące przedszkolaki, głodne przedszkolaki, śpiące przedszkolaki i uczące się przedszkolaki. Na gwiazdy pierwszego zwiastuna Daycare Manager wyrastają dzieciaki.

I słusznie, bo gra pozwoli nam wcielić się w przedszkolanka. W informacji prasowej autorzy zastrzegają, że zadanie wcale nie będzie łatwe.

Ktokolwiek twierdzi, że zajmowanie się dziećmi to bułka z masłem, najwyraźniej nigdy nie miał do czynienia z grupą pięciolatków. Nie ma lepszej szkoły zarządzania. Grupa maluchów nauczy Cię wielozadaniowości (próbowałeś kiedyś dopić kawę, obniżmy poprzeczkę, przynajmniej zrobić sobie kawę, jednocześnie borykając się z dramatami w rodzaju „Chcę siku/Jestem głodny/On zabrał mi zabawkę! rozgrywającymi się w tym samym czasie i przemnożonymi przez 10?). Dzieci nauczą Cię cierpliwości („Dlaczego ludzie śpią? Bo potrzebują odpoczynku. Dlaczego? Bo są zmęczeni. Dlaczego? Bo pracują. Dlaczego? …”).

Gra ma łączyć elementy symulacji i strategii. Poza doraźnym zaspokajaniem potrzeb podopiecznych, będziemy musieli zadbać o rozwój, promocję i zatrudnienie przedszkola, wybudować kolejne skrzydła i samodzielnie je wyposażyć. Dodajmy, że zabawę uatrakcyjnią minigry.

Zainteresowanych odsyłam do steamowej karty katalogowej Daycare Managera. Produkcja nie ma jeszcze daty premiery… i może słusznie, debiutanci z Tag of Joy pracują równolegle nad przygodówką Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit, a udostępniony właśnie zwiastun pachnie preprodukcją; nie jest pewnym, czy gra faktycznie istnieje, czy może otrzymaliśmy jedynie zwiastun, który ma wybadać rynek.