Crossroads Inn: Znamy datę premiery i szczegóły wydania!

Gospoda jest niemal gotowa, by wpuścić pierwszych gości.

Ufundowany na Kickstarterze symulator tawerny otworzy się na klientów już 23 października. Jak informują Klabater (wydawca) oraz Kraken Unleashed (jego wewnętrzne studio) tytuł będzie dostępny na Steamie i GOG-u w dwóch wersjach – standardowej (79,99 zł) i kolekcjonerskiej (99,99 zł). Ta pierwsza ma zawierać kod na grę, przewodnik, poradnik barmana, soundtrack (z czterema kompozycjami) i miniksiążkę kucharską. A poza tym – enigmatyczne „wybrane materiały z pakietu multimedialnego”.

Osoby, które zdecydują się na zakup cyfrowej kolekcjonerki mogą dodatkowo liczyć na pełną ścieżkę dźwiękową (20 utworów), bardziej rozbudowaną książkę kucharską (12 przepisów), mapę kontynentu Delcrys, gdzie toczy się akcja, „niepowtarzalny strój barmana Martyna” oraz „pełen pakiet multimedialny” (czyli „grafiki koncepcyjne, tapety, materiały making of oraz materiały wideo”).

Mało? W Polsce Crossroads Inn będzie dostępne również w wersji pudełkowej, której zawartość prezentujemy poniżej.

 

Edycja specjalna (99,90 zł)

 

Edycja kolekcjonerska (199,90 zł)

Przypomnijmy, że Crossroads Inn ma pożenić sima z elementami RPG. Jako właściciel tawerny będziemy musieli zająć się profilem gospody (czy lepiej postawić na wyszukane menu dla wąskiej grupy szlachciców, a może spróbować przyciągnąć gości z nizin społecznych tanimi drinkami?). Poza tym rozbudujemy książkę kucharską, wyszkolimy pracowników, umeblujemy przybytek i weźmiemy udział w politycznych intrygach, które doprowadzą nas do państwowych godności.