Children of Morta: Paws and Claws już dostępne

Kupując DLC ze zwierzakami, pomagamy zwierzakom!

Pierwszy płatny dodatek sympatycznego erpega, w którym rodzinka bohaterów walczy z ciemną siłą, właśnie wylądował. Rozszerzenie dodało do domostwa Bergsonów schronisko, w którym nasi podopieczni mogą otoczyć troską jelenie, lisy, ptaki i inną zwierzynę. Zapewniana opieka i przysmaki to nie tylko świeże domowe interakcje i animacje, ale także wymierne korzyści. Wsparcie udzielone zwierzakom zapewnia premie, które pomagają postaciom w bitwach, np. dodatkowe punkty doświadczenia i zwiększoną prędkość ruchu.

Przy okazji premiery Paws and Claws gra wzbogaciła się także o zestaw nowych przedmiotów, błogosławieństw i reliktów, dostępnych także bez zakupu DLC. Polecamy waszej uwadze zwiastun rozszerzenia – i to także w sytuacji, gdy w Children of Morta nie gracie. Typowego gameplayu jest tu niewiele.

Główny przekaz dotyczy charytatywnego charakteru DLC – cały dochód, który 11 bit studios i Dead Mage uzyskają dzięki sprzedaży Paws and Claws, zostanie przekazany fundacji Humane Society International. A ponieważ na Steamie dodatek kosztuje zaledwie 14,49 zł, żal po niego nie sięgnąć. Paws and Claws jest też dostępne na Xboksie One, PlayStation 4 i Switchu.