Builder Simulator gotów do debiutu

Zbudujemy nowy dom, jeszcze jeden nowy dom…

Symulator od Live Motion Games ukaże się na Steamie już 9 czerwca (jego cenę ustalono na 20 dolarów). Sami autorzy reklamują go tak:

„To idealna gra dla osób, chcących zbudować swój własny dom, cegiełka po cegiełce. Na łatwym poziomie gra poprowadzi Cię krok po kroku i pozwoli ci się nauczyć podstawowych mechanik. Na trudnym poziomie nie otrzymasz pomocy”.

Demo tytułu jest dostępne pod tym adresem. Pełna wersja ma nam pozwolić na zaprojektowanie własnego domu na desce kreślarskiej, jego własnoręczne zbudowanie i wykończenie. Na start dostaniemy osiem lokacji – od amerykańskich przedmieść, przez tropiki, po zimową scenerię. Ponadto w builda zaszyto „community buildera”, który pozwoli dzielić się swoimi projektami z ludźmi z całego świata. No i tryb fotograficzny.

Świeżutki trailer produkcji prezentujemy poniżej:

„W ostatnim czasie koncentrowaliśmy się na udoskonaleniu gry oraz wzbogaciliśmy ją o możliwość wykańczania pomieszczeń. Teraz gra daje możliwość nie tylko zaprojektowania i wybudowania domu, ale również urządzenia jego wnętrza. Gracz będzie mógł wybierać spośród blisko tysiąca elementów wystroju pomieszczeń, aby stworzyć niepowtarzalny klimat wyśnionego domu. Projekt dedykujemy szerokiemu gronu odbiorców, od fanów symulatorów po casualowych graczy, którzy spełniają się, urządzając wnętrza”

– komentuje Michał Kaczmarek (prezes Live Motion Games).