Barn Finders: Zbiórka na Kickstarterze ma pomóc w postawieniu stodół

Ile właściwie kosztuje stodoła?

Użytkownicy forumbudowlane.pl nie są zgodni.

to prawda że wracają do mody wesela na dechach, jeśli masz jakiś projekt to zapewne dobry cieśla wykona konstrukcję … ile to może kosztować ? nawet do 5000 za m2 powierzchni więc sporo, a wszystko zależy od tego jakie będą detale i ile ich będzie.

– twierdzi shugiban (pisownia oryginalna).

do 5000 za m2? To chyba wille z marmurami 😉

300 metrów za 1,5 miliona by wyszło 😉

Z tego to się już zorientowałem to raczej koło 1000 za metr wyjdzie stodoła

– replikuje robert_sz (pisownia oryginalna).

Znacznie mniej, bo 7,5 tys. dolarów życzy sobie PlayWay, organizator kickstarterowej zbiórki na Barn Finders. Tytuł ma nas zabrać w lata 90., do fikcyjnej Ammeryki (cóż za zmyślna gra słowna!), gdzie zajedziemy do opuszczonych stodół, a znalezione tam przedmioty opchniemy później klientom. Twórcy z Duality Games zapowiadają 12 lokacji i 150 przedmiotów, warsztat, w którym naprawimy, oczyścimy i złożymy znajdźki, możliwość personalizacji sklepu, angażujące minigry oraz sporo humoru.

Gdy piszę te słowa mają na koncie 1,5 tys. dolarów, a więc 1/5 potrzebnej sumy. Jeżeli uda im się zebrać więcej, tytuł wzbogaci się o dodatkowe opcje customizacji, informacje na temat znalezisk oraz interakcje z klientami. Pełna wersja ich gry powinna zadebiutować w pierwszej połowie tego roku, już teraz wpłacający mogą liczyć na otrzymanie dema.

Wysiłki warszawiaków można wesprzeć pod tym adresem.