Achilles: Legends Untold – Czy wczesny dostęp obnaży piętę achillesową?

Build hack’n’slasha ma zawierać także achillesową łydkę, achillesowy łokieć i achillesową pachę.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami debiut Dark Point Games zadebiutuje w early accessie już dzisiaj o 19:00. Jego twórcy (weterani Lords of the Fallen, Call of Juarez: The Cartel czy Real Boxing 2: Creed) zaoferują 12-godzinną rozgrywkę (zarówno solową, jak i w co-opie). Scenariusz zabierze nas na front wojny między Aresem (szwarccharakterem) a Hadesem (zleceniodawcą), z kolei pomocnikiem tytułowego bohatera będzie Hefajstos.

Toruńskie studio chwali się „naciskiem na walkę” ale i autorskim systemem AI GAIA. Na czym jednak polega nowatorstwo tego ostatniego – nie do końca wiadomo. Ponoć Legends Untold to zabawa zarówno dla „weteranów Soulsów”, jak i „zupełnie nowych graczy”. Czy jednak uda się pożenić ogień z wodą – przekonamy się za kilka godzin.

Achilles ma być regularnie aktualizowany o kolejne mechanizmy, bossów i podziemia. Priorytetem twórców jest jednak integracja z Twitchem.

Po więcej informacji odsyłamy na steamową kartę katalogową. Na zachętę publikujemy zaś świeżutki zwiastun.

Jeszcze w tym roku spółka chce zadebiutować na NewConnect. Jak czytamy w informacji prasowej:

„Po udanej emisji, wartość spółki szacowana jest na około 65 milionów złotych. Pod względem kapitalizacji Dark Point Games zapowiada się jako największy tegoroczny debiut na NewConnect i jeden z większych debiutów w branży gamingowej”.