#ZostanWDomuGrajWPolskieGry: 25 x Space Cows

Mamy kody na tytuł, w który muuusicie zagrać.

„Daj się porwać hardkorowej twin-stickowej strzelance z zerową grawitacją i mnuustwem akcji! Wierzgaj przez opanowaną przez muutantów stację kosmiczną, by ocalić swoją ukochaną Betsy. Walcz za pomocą laserowej przepychaczki i pamiętaj: rogatych braci się nie traci!”.

steamowy opis Space Cows sygnalizuje luźną estetykę, iście slapstickowe poczucie humoru i skłonność autorów do (dyskusyjnej jakości) gier słownych… na waszym miejscu skupiłbym się jednak na przymiotniku „hardkorowy”.

Wbrew żartobliwej otoczce, Space Cows stanowi poważne wyzwanie. Cóż z tego, że nasz farmer porusza się dzięki uwalnianiu gazów jelitowych i rzuca w kosmitów przetykaczką do toalet, skoro każda plansza oznacza taniec z laserami, falami energii i płomieniami (czy wspomniałem, że równolegle musimy mocować się ze stanem nieważkości?). Błędów gra nie wybacza, poziomy ma długie, a checkpointów nie znajdziemy za każdym rogiem. Słowem: by odzyskać źródło mleka, musimy wylać z siebie siódme poty.

Na osłodę: jest w rozgrywce pewien hipnotyczny rytm, dzięki któremu kolejne etapy zalicza się jak w transie, a oponentów, z ich motorycznymi dziwactwami i wzorami ataków, chce się poznać.

Steamowe kody znajdziecie poniżej. Dla utrudnienia: cyfry zastąpiliśmy następującymi symbolami:

1 – !
2 – @
3 – #
4 – $
5 – %
6 – ^
7 – &
8 – *
9 – (
0 – )

$ZAM$-C&%YZ-Y%KG@
^TP)Q-BF(LB-DLLP$
TCHD^-JK#LR-(P)LE
$VT$T-KYWC*-IY#KD
GQ*PB-@YWVV-GBZDW
(##D&-%M&TA-^QZQ&
WHVCL-ZMP@P-PCJA&
AWT^I-PI&)H-EN@V%
ELFDZ-DPYX%-MRM(A
DAHTJ-M*PPJ-NCPZ@
&F^EQ-JBIF&-)@LVP
AWXRI-&@QHI-Q@)GK
T*@$F-EM)Q@-WB^Q@
^DRYV-(K)KV-(W*XL
GQBVD-#*EZW-VIMV@
QKVVX-DCLWM-XD@N*
ZP(VB-A@PRE-TR&HC
@CPER-*WTLX-YPBMM
T@V^)-BWQ)E-$M(HR
#TEBK-CFPVL-P#GAL
$YGG$-DDF@B-XK#RP
^%BEF-$(LE&-RA%JM
^)WWL-ZWVX(-$Y*XX
(INZT-JR$WI-**NMR
L%AWI-@M&@@-XHVER

PS Zachęcamy, by wchodzić regularnie na naszą stronę oraz dodać fanpage PolskiGamedev.pl do obserwowanych (dzięki temu jako pierwsi dowiecie się o kolejnych odsłonach akcji!). W nadchodzących dniach rozdajemy ponad tysiąc kodów na kilkadziesiąt polskich gier.