Yes, Your Grace: Snowfall kontynuuje przygodę o zarządzaniu królestwem

Studio Brave At Night zapowiedziało kontynuację swojej dobrze ocenianej fabularnej strategii.

Podczas Summer Games Fest Showcase zobaczyliśmy trailer Yes, Your Grace: Snowfall, które jest drugą częścią wyjątkowo udanej pozycji Yes, Your Grace z 2020 roku. Kontynuacja o podtytule Snowfall w 2024 r. trafi na pecety, Switcha i konsole Xbox. Zaprezentowany materiał wideo prezentuje spore fragmenty rozgrywki i od razu widać, że pixel artowa oprawa graficzna uległa znacznej poprawie.

W Yes, Your Grace: Snowfall po raz drugi gracze będą kompleksowo zarządzać królestwem. Od zawierania sojuszy, przez prowadzenie armii do boju z nieprzyjacielem, wspieranie rodziny i szukanie politycznych przyjaciół, dbanie o zaufanie podwładnych i zwalczanie intryg, zarządzanie zasobami królestwa i spełnianie (lub nie) próśb gości przyjmowanych w sali tronowej. Tu ma znaczenie jak gracz zarządza

Dla przypomnienia, Yes, Your Grace z 2020 roku ma „bardzo pozytywne” oceny na Steamie – ponad 6400 recenzji ma średnią 85%. Według SteamDB, dziennie zarządza królestwem ponad 400 graczy równocześnie, a rekord został ustanowiony 3 lata temu – było to 3337 osób.