Wystartowała beta party brawlera Hot Shot Burn. Znamy też datę premiery

Spółka Artifex Mundi poinformowała, że wydawana przez nich gra Hot Shot Burn wystartowała z zamkniętą betą. Studio podało też datę premiery.

Hot Shot Burn to produkcja wewnętrznego studia Artifex Mundi – Flaming Flamingo. Jest to party brawler, w którym gracze mierzyć się będą na arenach zarówno w trybie offline, jak i online.

„Komiczne, brutalne i emitowane w kosmicznej telewizji! „Hot Shot Burn” zaprasza najpotężniejszych wojowników z całego wszechświata, żeby stoczyli walkę na śmierć i życie w trybie od 2 do 4 graczy, gdzie każdy walczy z każdym o wieczną chwałę!”

Już teraz dostępna jest beta Hot Shot Burn, w która może zagrać każdy, kto wejdzie na kanał gry w serwisie Discord.

Pamiętam jak w dzieciństwie grałem z bratem w gry wideo. Wygłupialiśmy się, naśmiewaliśmy z siebie i przepychaliśmy łokciami. Stworzyliśmy tę grę, żeby zabrać Was i Waszych przyjaciół w takie właśnie klimaty. Zbierajcie kumpli i niech wygra najlepszy” – mówi Grzegorz Dałek, dyrektor kreatywny w zespole deweloperskim Flaming Flamingo.

Premiera we wczesnym dostępie na Steam zapowiedziana jest na 15 sierpnia tego roku. Pełna wersja na PC i konsole ma pojawić się na początku 2020 r.

Powiązane gry: