Wyjazd na GDC: Ruszył pierwszy etap zapisów

Znamy szczegóły wsparcia!

Szukamy młodych i zdolnych twórców z Polski, którym wyjazd do San Francisco, pomoże w rozwoju kariery dzięki możliwości zdobycia wiedzy i kontaktów.

Game Developers Conference zaplanowano na 21-25 marca. W tym roku, dzięki wsparciu projektu przez Centrum GovTech, uczestnicy otrzymają nie tylko bilety All Access GDC i zakwaterowanie w San Francisco, ale także pokrycie kosztów przelotu. Partnerami projektu są także Fundacja Indie Games Polska, Game Industry Conference oraz better. gaming agency, którzy zapewnią zakwalifikowanym twórcom szkolenia i mentoring (przed i w trakcie konferencji).

Ruszył pierwszy etap zapisów. Swoje zainteresowanie możecie zgłaszać pod tym adresem.

W drugim etapie będziecie pytani o doświadczenie, w tym gry, nad którymi pracowaliście, cele, jakie zamierzacie osiągnąć na GDC, ale także o eventy i targi, w których uczestniczyliście lokalnie (oraz o to, co na nich osiągnęliście). 16 najlepszych zgłoszeń wybierze jury, w którego skład wchodzą członkowie rady programowej Fundacji Indie Games Polska oraz przedstawiciele Centrum GovTech.

Nabór ma się zakończyć 20 lutego.

Sytuacja covidowa w USA wydaje się już nieco uspokajać, a obostrzenia będą stopniowo luzowane. Jednakże zarówno, by wjechać do kraju, jak i by wejść na teren GDC, należy być w pełni zaszczepionym. Z tego powodu tylko takie osoby będą mogły wziąć udział w wyjeździe. Sprawdźcie też, czy Wasz paszport – przez dwa lata leżący w szufladzie – nie stracił aby ważności. Jeżeli owszem, to czas zabrać się do wyrabiania nowego w tzw. trybie przyspieszonym, nawet nie czekając na wyniki naboru. Więcej informacji o paszportach znajdziecie w tym miejscu.