Wirtualna rzeczywistość nie tylko z goglami – pierwsza Sala 360 gotowa na powitanie kolejnych graczy!

Stawiając na technologiczny rozwój, warszawski salon VRRoom idzie na przód, od niedawna oferując graczom jeszcze więcej doświadczeń w trakcie obcowania z technologią wirtualnej rzeczywistości. Pierwsza Sala 360 rozpoczęła już swoją działalność, umożliwiając doświadczenie zupełnie nowego, nieznanego dotąd poziomu immersji. 

Sala 360 jest nowoczesną platformą otaczającą gracza z każdej strony ekranem, oferującą zanurzenie się w grze nie tylko z pomocą otaczającego obrazu, ale i efektów specjalnych. Sam rozmiar sali umożliwia jednoczesne korzystanie z doświadczenia trzydziestu uczestnikom, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które preferują zabawę w grupie. 

W tej chwili Sala 360 obsługuje 6, dedykowanych gier. Od kooperacyjnego warzenia mikstur, przez wspólną obronę miasta zaatakowanego przez obcych, na zabawnym spychaniu się z desek pirackiego statku kończąc. Wśród tych propozycji każdy znajdzie dla siebie coś specjalnego, a każda z wirtualnych przygód odbyta w gronie znajomych będzie niezapomnianym wrażeniem.

W Sali 360 każdy jest mile widziany. Oprócz rozrywki samej w sobie, wirtualna rzeczywistość daje niepowtarzalną możliwość nauki poprzez zabawę, dlatego w ofercie znajduje się również program współpracy ze szkołami. Dotychczas nudne zagadnienia szkolne zostaną przedstawione w zupełnie nowy, ciekawy sposób, a sama technologia zaprezentowana jako nietypowe narzędzie do nauki.

VRRoom oraz Sala 360 znajdują się w Warszawie, w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej (ul. Dobra 56/66). Więcej informacji oraz godziny otwarcia można znaleźć pod tym linkiem: Sala 360.

O DoDo4Story:

DoDo4Story Games to niezależne studio zajmujące się tworzeniem gier, założone w 2012 roku z siedzibą w Warszawie. Autorzy innowacyjnego rozwiązania do gier – platformy EXPI360, sali wyposażonej w ekran 360°, a także twórcy gier jej dedykowanych. Są pierwszą na świecie firmą, która stworzyła gry na ekran 360°. Ich celem jest dostarczenie najwyższej jakości rozrywki w tej dziedzinie.