Wanderlust: Transsiberian zapowiedziane!

Minisequel gry Different Tales zadebiutuje naprawdę wkrótce.

Wytrwałym czytelnikom PolskiGamedev.pl nie trzeba Wanderlusta przedstawiać. 50 kodów na interaktywny reportaż od Different Tales rozdaliśmy w ramach akcji #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, a jego twórcy (Artur Ganszyniec, Karolina Sulej, Robert Purzycki i Piotr Gnyp) gościli w naszym podcaście „Polska w grze„. Dla przypomnienia jednak: to tekstowa przygodówka (acz upstrzona fotografiami i muzyką etniczną), pozwalająca nam ruszyć w podróż po całym świecie. Wraz z jej bohaterami wyprawiamy się na Wyspę Wielkanocną, Rwandę i do Tajlandii, wypływamy w rejs po Antarktydzie oraz łapiemy pociąg do Barcelony.

Transsiberian, jak sama nazwa wskazuje, także pozwoli przejechać się koleją; wraz z protagonistą przemierzymy liczącą ponad 9 tys. km trasę z Moskwy do Władywostoku. Nadmieńmy, że nowy tytuł ma być sprzedawany osobno, a nie jako DLC (by go sprawdzić nie musimy mieć w bibliotekach Wanderlust: Travel Stories).

Kiedy? Już 9 kwietnia. Autorzy gorąco zachęcają, by dodać nadchodzącą produkcję do swoich list życzeń, co możecie zrobić pod tym adresem.