Tryb wieloosobowy w Sniper Ghost Warrior Contracts opóźniony

CI Games postanowiło dać sobie więcej czasu na doszlifowanie wieloosobowego snajperzenia.

Na koniec 2019 roku CI Games ogłosiło, że tryb wieloosobowy do Sniper Ghost Warrior Contracts nie dotrze jednak w grudniu 2019. Spółka zdecydowała, że gra wymaga dodatkowych szlifów w obszarze rozgrywki dla wielu graczy i przesunęło aktualizację na pierwszy kwartał tego roku – bez szczegółów, kiedy dokładnie  możemy się jej spodziewać.

W komunikacie umieszczonym na Twitterze, zespół odpowiedzialny za grę podkreśla, że pracuje nad stabilnością rozgrywki i wdrożeniem EasyAntiCheat. Byt zadbać o stabilność połączenia graczy, twórcy wykorzystują technologie Amazon GameLift i FleetIQ. Więcej szczegółów ma zostać przedstawionych w późniejszym terminie.

Sniper Ghost Warrior Contracts ukazało się 22 listopada 2019 i zebrało dość mieszane oceny zarówno na PC jak i konsolach. Recenzenci podkreślają, że najnowsza produkcja CI Games jest krokiem naprzód w porównaniu z bardzo chłodno przyjętym Sniper Ghost Warrior 3, jednak dla wielu poprawki nie wystarczają, by uczynić z niej solidny tytuł. Tryb wieloosobowy oryginalnie miał ukazać się na premierę, a następnie został opóźniony do grudnia ubiegłego roku.

Powiązane gry: