Train Station Renovation niespodziewanie wjechał na PlayStation 4

Pociąg przyjechał do stacji PlayStation.

Dla przypomnienia: gra Live Motion Games zwróciła się w dobę, a w ciągu pierwszych dni sprzedaży kupiło ją 20 tys. użytkowników. W najlepszym momencie przyciągnęła ona do komputerów blisko 2 tys. równocześnie grających… a choć złote czasy ma już za sobą, jej dobre przyjęcie (84% pozytywnych recenzji na Steam) i niezła sprzedaż pozwoliły na wydanie edycji konsolowej.

W maju tego roku rzecz trafiła na Switcha, w czerwcu na Xboksa One, a teraz na PlayStation 4. Za port odpowiada ConsoleWay, a jego wydaniem jej zajęło się Ultimate Games.

Train Station Renovation to relaksująca i niewymagająca produkcja, w której gracze sprzątają, czyszczą i remontują opuszczone dworce kolejowe oraz bocznice (a także jedną stację kolejki górskiej), doprowadzają do stanu użyteczności wagony i naprawiają pociągi. Dostępnych jest 15 lokacji, wiele przydatnych i możliwych do ulepszenia narzędzi, a w biurze na pasjonatów czeka prawdziwa makieta z jeżdżącą kolejką.

Jak informowała w przeszłości spółka Ultimate Games, studio UF Games zajmie się przeniesieniem Train Station Renovation do wirtualnej rzeczywistości. Kiedy to nastąpi, nie wiadomo.