The Medium: Medium potrafi tyle, że głowa mała

Przy okazji poznaliśmy wymagania sprzętowe.

Krakusi z Bloober Team nie zwalniają tempa. Po długim fragmencie rozgrywki, materiale tłumaczącym artystyczną wizję projektu i zwiastunie aktorskim od Tomka Bagińskiego otrzymaliśmy kolejny trailer. Michał Napora opowiada na nim o zdolnościach, z których robi użytek tytułowe m/Medium.

Marianne dysponuje intuicją, jaka pozwala jej na wykrywanie ważnych obiektów w świecie gry. Ponadto protagonistka może wykrywać energię i emocje, jakie wiążą się z określonymi przedmiotami i doświadczać wspomnień postaci, które wizytowały daną lokację przed jej przybyciem. Czy wspomniałem o możności komunikacji z zagubionymi duszami?

Mało? Cóż, na tym bynajmniej nie koniec, aczkolwiek trailer pewnych mechanizmów nie pokazuje, a niżej podpisanego obowiązuje embargo.

Gra zadebiutuje (na pecetach i konsolach Xbox Series S/X) już 28 stycznia, w dniu premiery będzie od razu dostępna w ramach abonamentu Game Pass. Jeżeli zamierzacie grać na komputerach osobistych – warto wczytać się w udostępnione przez twórców wymagania sprzętowe.