Techland rozdaje gry, zaprasza na darmowy weekend i prezentuje trailer

Polskie studio hucznie świętuje swoje 30. urodziny.

Do czwartku można było na GOG-u dostać za darmo strzelaninę sci-fi Crime Cities z 2000 roku. Teraz Techland przygotował też coś dla użytkowników Steama. Do 14 grudnia można bezpłatnie otrzymać western Call of Juarez: Gunslinger. Wydany w 2013 roku FPS dziejący się na Dzikim Zachodzie to jedna najlepiej ocenianych gier w ich portfolio. Wchodzicie na Steama, klikacie i gra jest wasza.

To nie koniec niespodzianek w sklepie Valve, bo wiele tytułów Techlandu jest przecenionych (nawet do blisko -90%). Osoby, które wciąż zastanawiają się, czy kupić pierwszą część Dying Light, dostają darmowy weekend z tą grą. Produkcję można pobrać ze Steama i testować do poniedziałku 13 grudnia do godz. 19. W tym czasie trwa też inna akacja, polegająca na zdobywaniu podwójnego doświadczenia za wykonanie specjalnych zadań.

Dzieje się, ale to nie koniec atrakcji. Na deser, przy okazji imprezy The Game Awards, studio zaprezentowało nowy cinematik Dying Light 2: Stay Human, który powstał we współpracy z Platige Image. Musze przyznać, że prezentuje się świetnie, choć ostatnie ujęcie dość mocno przypomina pamiętny – dla niektórych kontrowersyjny – trailer z Dead Island z dzieckiem w roli głównej. Dla przypomnienia, najnowsza produkcja Techlandu trafi do sprzedaży 4 lutego 2022 roku na PC i wszystkie konsole.