Superhot: Mind Control Delete – Premiera już za tydzień

SUPER… Nabywcy oryginału dostaną grę za darmo. …HOT!

Hasłem, które przyświeca autorom, odkąd wypchnęli MCD do wczesnego dostępu trzy lata temu, jest „więcej”. Poznamy w większym detalu historię pisaną strzelaniem w zwolnionym tempie – przejście gry ma zająć średnio 12–15 godzin. Ku nam pobiegnie szerszy wybór twardszych, sprytniejszych przeciwników. By się z nimi uporać, użyjemy nowych postaci i umiejętności, poza tym gra wzbogaciła się o dodatkowe mechanizmy rozgrywki. Są więc np. eksplodujące grzyby, zabici przeciwnicy rozpadają się w zabójcze drzazgi, a jako ninja użyjemy katany, by odbić pociski we wroga.

Gra zadebiutuje 16 lipca na pecetach, PlayStation 4 i Xboksie One – i do tego czasu trwa przyjemna dla portfela promocja. Każdy, kto zakupił Superhota na dowolnej platformie, otrzyma nową grę bezpłatnie. Oferta dotyczy gry kupionej poprzez Steam, Epic Games Store, Origin, GOG oraz w sklepach Sony i Microsoftu. W większości wypadków Mind Control Delete powinno zostać dodane do biblioteki automatycznie – szczegóły promocji znajdziecie w tym miejscu. Najważniejsze zastrzeżenie polega na tym, że MCD nie trafi do tych, którzy otrzymali Superhota w ramach rozdawnictw.

W FAQ uwagę zwraca zwłaszcza podpunkt dotyczący Switcha. Chociaż MCD na razie na tej platformie się nie pojawi, nabywcy gry kupionej na Pstryczka mogą skontaktować się z twórcami, by otrzymać nowy tytuł w wydaniu pecetowym. Autorzy uprzedzają też, że obecnie nie planują odtworzenia MCD w wirtualnej rzeczywistości. A przecież Superhot VR sprzedaje się świetnie!

Powiązane gry: