Succubus kusi bezpłatnym prologiem

Są nagość, krew oraz oceny „w większości pozytywne”.

Agony nie przeszło do historii jako wielki hit, ale jej spin-off najwyraźniej chce pokazać coś więcej niż szokujące ruchome obrazki. Na Steamie wylądował bezpłatny prolog produkcji, w którym mamy okazję zobaczyć, jak to jest być „demoniczną kapłanką chuci”. W produkcji studia Madmind gardząca okryciem wierzchnim Vydija usiłuje podporządkować sobie piekło – i rzecz jasna robi to podszytą seksem przemocą. Demonica o chropawym głosie kawałkuje wrogów i potępionych, nabija ofiary na kolczaste elementy wyposażenia wnętrz, miota ogniem i wspina się po ścianach.

Prolog zawiera dwa poziomy wyjęte z gry. Pozwala także przyjrzeć się interaktywnej mapie, bestiariuszowi oraz arsenałowi, który uzupełnia ulepszane w toku gry umiejętności. Wersja demonstracyjna umożliwia również zabawę na podpiętej do tablicy wyników arenie. Przede wszystkim jednak prolog pozwala posmakować realiów świata, w którym dominuje wilgotna czerwień, a gore zahacza o pornografię. I choć autorzy są gotowi włożyć do tego kotła nawet niemowlęta, najwyraźniej trafili w pewne gusta – gdy piszemy te słowa, 78% z 784 ocen to głosy na plus.

Jeśli wolicie odłożyć doznania tego rodzaju na inną porę, zwiastun wyczerpująco demonstruje walory produkcji. Wideo nie zostało ocenzurowane.

https://youtu.be/MmkB01pUp_4

Prolog Succubusa znajdziecie w tym miejscu, a grę właściwą tutaj. Gra zmierza na pecety, ale nie otrzymała jeszcze konkretnej daty premiery.

Powiązane gry: