Ruszyła zbiórka #GraczeUkrainie

Do wpłat gorąco zachęcają redakcje GRYOnline.pl, Eurogamera, Filmweb.pl, Gram.pl, Komputer Świata, Polygamii, PPE.pl i PolskiGamedev.pl oraz uznani youtuberzy!

„Wszyscy już wiemy, jaka tragedia spotkała Ukrainę; nie będziemy się więc o tym rozpisywać, zamiast tego wolimy włączyć się do pomocy. Nasza prośba jest bardzo prosta. W imieniu serwisu, który reprezentuję, jak również naszych kolegów dziennikarzy z innych redakcji oraz znanych youtuberów (ich listę znajdziesz poniżej), inicjujemy zbiórkę pieniędzy na wsparcie ludzi cierpiących wskutek trwającej obecnie wojny”

– pisze w opisie zbiórki Krystian Smoszna, redaktor naczelny GRYOnline.pl. W obliczu tragedii, jaka spotyka naszych kolegów i koleżanki z Ukrainy, postanowiliśmy połączyć siły, by zebrać pieniądze na materiały opatrunkowe, leki, żywność czy opiekę psychologiczną i pedagogiczną. Każda zebrana złotówka wesprze akcję SięPomaga.pl oraz Fundacji Zobacz Mnie.

Inicjatywę można wesprzeć pod tym adresem.

Dziękujemy za wsparcie kolegom i koleżankom z „CD-Action”, Eurogamera, Filmwebu, Gram.pl, GRYOnline.pl, Komputer Świata, Polygamii, PPE.pl oraz youtuberom: Remigiuszowi Maciaszkowi, Rojsonowi, Szymonowi „Hedowi” Liebertowi, Tomkowi „quazowi” Drabikowi, oraz TVGry. Dodajmy, że każdy, kto chciałby po wesprzeć sprawę swoimi zasięgami, powinien napisać w tej sprawie na redakcja@gry-online.pl.