Rustler: Poszukiwanie Graala na nowym gameplayu

Waszej uwadze polecamy pierwszoligowy dubbing.

Początek imprezy IGN Summer of Gaming przyniósł nie tylko spojrzenie na odświeżonego Observera, ale i ośmiominutowy materiał prezentujący wersję alpha Rustlera. Tworzony przez Jutsu Games tytuł bez żenady przenosi mechanikę pierwszych części GTA w pseudośredniowieczne realia. Nie dziwi więc, że w nowym wideo znalazł się fragment zadania, w którym pracodawcą łysogłowego antybohatera jest Kościół. Zobaczymy też etap, dla którego inspiracją był „Monty Python i Święty Graal” – chociaż obecne udźwiękowienie dialogów odbiera mu odrobinę czaru.

Rustler (Grand Theft Horse) pozwoli nam wcielić się w bandziora z wieków średnich, który nie ogranicza się do napadania piechurów na trakcie. W duchu pierwowzoru możemy np. zrzucić rycerza z wierzchowca i umknąć przed pogonią do przybytku, w którym „przemalujemy” środek lokomocji, a potem wyruszymy wymuszać haracze. W tle będzie przygrywać nam radio, czyli najęty bard, a spokój ducha zapewni nam arsenał w postaci mieczy i kusz.

Jeśli macie ochotę sprawdzić, jak ten absurdalny miks sprawdza się w praktyce, przypominamy o możliwości sprawdzenia bezpłatnego prologu produkcji. Daty premiery pełnej wersji nie znamy – tytuł ukaże się, „kiedy nadejdzie jego czas”.

Powiązane gry: