Przegląd tygodnia (3-9 lipca)

Ostatnie 7 dni to zapowiedź dwóch symulatorów. Ceniony i kosmiczny oraz kolejna propozycja dla fanów prac remontowo-budowlanych. W premierach też wakacje.

Po więcej informacji na temat rodzimych dzieł odsyłam do naszego kalendarza premier. Jeżeli natomiast nie znaleźliście swojej gry w zestawieniu – koniecznie do nas napiszcie (na info@polskigamedev.pl).

Premiery polskich gier (3-9.07):

Brak

Nadchodzące premiery (10-16.07):

Car Detailing Simulator (Switch)
EarthX (PC, Switch)
Eroblast: Waifu Dating Sim (Switch)
Yet Another Zombie Survivors (wczesny dostęp PC)
Yupitergrad 2: The Lost Station (HTC Elite XR, Meta Quest 2)

Zapowiedzi polskich gier:

EarthX (Switch)

Symulator zarządzania firmą z sektora kosmicznego trafi także na Switcha. Po premierze we wczesnym dostępie na PC w lipcu 2019 roku, gra była cały czas rozwijana. Efektem jest premiera pełnoprawnej produkcji na PC oraz także na konsoli Nintendo (port od studia Pineapple Works). Wszystko to stanie się już niebawem, 12 lipca. Tytuł przygotowany przez trójkę: Denis Szwarc, Sergey Mostepan i Adrian Wesołowski pozwoli graczom stworzyć sieć satelitów, wystrzelić rakietę z Ziemi czy założyć kolonię na Marsie. Na Steamie recenzje są jednoznaczne: 94% z ponad 400 opinii mówi samo za siebie.

Deconstruction Simulator (PC)

Był symulator odnawiania domów, równania ich z ziemią, budowania od podstaw, no to teraz mamy wyburzeń i recyklingu. Teaser prezentuje cały wachlarz możliwości rozbiórki i sprzedaży wyposażenia domu oraz nawet jego konstrukcji. Produkcję przygotowuje studio Games Incubator, a premiera planowana jest na rok 2024.

Powiązane gry: