Przegląd tygodnia (27 grudnia – 2 stycznia)

Przygotowania do Sylwestra i świętowanie Nowego Roku wpłynęły na liczbę zapowiedzi.

Na szczęście jest w Polsce ekipa, która od kilku tygodni nadrabia zaległości za całą branżę i wciąż prezentuje nowe teasery. Dziewiątą ich zapowiedzią jest sądowy The Lawyer, który trzyma ustalone z dawna wytyczne: nie znamy daty jego premiery, za to autorzy zachęcają, by dodać projekt do swoich list życzeń. Jeśli chodzi o premiery, to na Switcha trafiła druga odsłona horroru Hollow, a na Oculusa – wirtualny symulator mechanika pociągów Train Mechanic Simulator VR.

Z nowym rokiem życzymy sobie i Wam tygodni, gdy liczba premier będzie większa od zapowiedzi. Pamiętajcie by wspierać zwłaszcza  niezależne studia, bo często nie mają one nawet budżetów na reklamę. Ich przyszłość zależy od faktycznej sprzedaży, a nie chwalenia się wishlistami i zachwytów na giełdowych forach. Wszystkiego dobrego w 2022!

Przypominamy, że o nadchodzących tytułach możecie przeczytać także w naszym kalendarzu premier.

Premiery polskich gier:

Hollow 2 (Switch)
Train Mechanic Simulator VR (Steam VR)

Zapowiedzi polskich gier:

The Lawyer (PC)

Spółka kojarzona z produkcją teaserów i zapowiadaniem dużej liczby gier zrobiła wyprodukowała teaser i zapowiedziała grę. The Lawyer ma być dramatem sądowym, w jakim zbierzemy (lub sfabrykujemy) dowody i stawimy się na sali sądowej. Daty premiery nie ma, więc teaser dopisujemy do listy innych materiałów promocyjnych, przygotowanych przez zespół ManyDev. Aktualnie studio pracuje nad dziewięcioma tytułami: Barbarian Kingdom, Corsair’s Madness, Formula Team, Illusion Lands, My Museum, No Man’s Island, Parasight, Stamp i The Lawyer.

Powiązane gry: