Premiery nadchodzącego tygodnia

W tygodniu 5-11 sierpnia ukażą się łącznie cztery produkcje, wszystkie na Nintendo Switch.

6 sierpnia – Epic Clicker Journey

Cleversan Software wypuszcza „epickiego” clickera, który zabierze nas wyprawę przez dwadzieścia zróżnicowanych krain, pełnych potworów, skarbów i tajemnic. Prosto i kolorowo przeklikamy się więc przez mnóstwo nawiązań – mniej i bardziej bezpośrednich – do masowej kultury, zarówno na pierwszym, jak i drugim planie.

6 sierpnia – Shadows 2: Perfidia

MrCiastku nie ukrywa inspiracji produkcjami takimi, jak Layers of Fear i Penumbra, a jego gra wygląda jak coś, co dość wiernie naśladuje formułę tych produkcji. W Shadows 2: Perfidia przemierzamy kompleks biurowy wypełniony istotami z koszmarów, próbując odkryć, co przydarzyło się ludziom, którzy powinni go wypełniać.

8 sierpnia – Grave Keeper

Grave Keeper ukazał się w marcu na Steamie, a teraz zmierza na Switcha. Produkcja Baldur Games to lekki hack’n’slash, który zabiera nas do Zakazanej Twierdzy, w której musimy zmagać się z Królem Szkieletów. Gra oferuje trzy tryby rozgrywki, 14 rodzajów przeciwników i 9 bossów, którzy występują także w wersji elitarnej. Za port odpowiada Forever Entertainment.

8 sierpnia – Tap Skaters

Tap Skaters od Digital Melody to także produkcja przychodząca z innej platformy – gra oryginalnie ukazała się na Androidzie i iOS na koniec 2018 roku. To barwne, deskorolkowe wyścigi, w których skaczemy, grindujemy i robimy triki – nie tylko na deskorolce, ale też hulajnodze.