Premiery nadchodzącego tygodnia

Ten tydzień to 8 polskich premier, z czego aż 6 na konsolę Nintendo Switch.

16 marca – Deep Diving Adventures (Switch)

Deep Diving Adventures to konsolowa wersja symulatora nurkowania, który w 2019 roku trafił na pecety (jako Deep Diving Simulator) i urządzenia wirtualnej rzeczywistości (Deep Diving VR). Gra pokazuje, z czym badacz głębin musi się zmagać na co dzień. Podczas poszukiwań zaginionych reliktów, zatopionych statków i nowych gatunków zwierząt, trzeba zwracać uwagę na różne zagrożenia, oraz (przede wszystkim!) na poziom tlenu i dekompresję. Studio Jujubee planuje wydać Deep Diving Adventures także na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

16 marca – InfiniteCorp (Android, iOS)

W cyberpunkowej karciance InfiniteCorp każda decyzja ma znaczenie i może mieć niefortunne konsekwencje. Gracz wciela się w pracownika megakorporacji, która zajmuje się dystrybucją towarów i logistyką. W Megatower, gdzie toczy się akcja, żyją obywatele niezależnego miasta-państwa Babilon 6, wybudowanego na środku oceanu. Dodajmy, że gra dostępna jest także w polskiej wersji językowej.

18 marca – Top Speed: Drag & Fast Racing (Switch)

Wielki mobilny hit przeniesiony na konsolę Nintendo. Wyścigi studia T-Bull na wszystkich platformach zostały pobrane blisko 40 milionów razy. Również na Switchu kuszą 69 pojazdami z customizacją ustawień oraz pięcioma dzielnicami, w których trzeba nam prześcignąć członków gangu samochodowego.

19 marca – Ultimate Ski Jumping 2020 (Switch)

https://www.youtube.com/watch?v=MeHl_8dFo6Y

Ultimate Ski Jumping 2020 jest skierowane nie tylko do fanów skoków narciarskich, ale przede wszystkim do osób, które wiele lat temu grały w Deluxe Ski Jump. Z tą różnicą, że produkcja Blue Sunset Games wprowadza trochę nowości, zwłaszcza pod względem dostępnych skoczni.

19 marca – Wanking Simulator (PC)

https://www.youtube.com/watch?v=B6EUAEg1JDg

Gra, która wyróżniła się kontrowersją, a nie jakością. Sam prezes spółki Ultimate Games – wydawcy Wanking Simulator – stwierdził ostatni, że nie wie czego się spodziewać po tej premierze.

20 marca – Lust for Darkness: Dawn Edition (Switch)

https://www.youtube.com/watch?v=3OOwtPeK72k

Ugrzeczniona wersja horroru Lust for Darkness. Na skutek zablokowania dystrybucji na amerykańskim rynku, studio SimFabric przygotowało złagodzony port, na potrzeby którego ocenzurowało część scen erotycznych.

20 marca – Pocket Mini Golf (Switch)

Zręcznościowo-rekreacyjna gra traktująca o mini golfie. Również ta produkcja została przeniesiona z platform mobilnych.

20 marca – Pooplers (Switch)

Humorystyczna multiplayerowa produkcja o popuszczających w pieluchy niemowlakach. Dla urozmaicenia twórcy dodali power-upy i matkę, która zabiera dziecko do łóżeczka. Wśród dostępnych map znajdziemy m.in. dom, gospodarstwo, dno morskie, a nawet statek kosmiczny.