Premiery nadchodzącego tygodnia

W programie: kosmos, cyberpunk i magia.

23 stycznia – Rover Mechanic Simulator

Pyramid Games szykuje dla nas iście kosmiczne wyzwanie, a więc: naprawę marsjańskich łazików. Jako inżynierowie nadzorujący renowację maszynerii (ta bazuje zresztą na prawdziwych projektach), będziemy szukać usterek i wymieniać części, badać powierzchnię czwartej planety od słońca i wysłać pojazdy do coraz to bardziej oddalonych miejsc.

23 stycznia – Sinless

Forever Entertainment i EGP Studios przenoszą na Switcha produkcję z 2015 roku. Sinless, cyberpunkowe połączenie visual novel i RPG-a, zebrało całkiem pozytywne oceny od fanów na Steamie, (79% pozytywnych recenzji), którzy chwalili scenariusz (ewidentnie inspirowany „Matriksem”), elementy point’n’clicka oraz klimatyczny soundtrack. Jak tytuł, planowany jako pierwsza część trylogii, wypadnie na konsoli Nintendo?

24 stycznia – Worlds of Magic: Planar Conquest

Worlds of Magic: Planar Conquest to duchowy następca Master of Magic, w którym obok zarządzaniem miastem, manipulowaniem podatkami i dbaniem o populacje, zagarniamy nowe ziemie i toczymy turowe potyczki à la Heroes of Might & Magic. Wasteland Interactive wpierw wydało swoją strategię 4X na pecetach (w 2015), a następnie na konsolach Sony i Microsoftu (w 2016). Teraz polska odpowiedź na Civilization zmierza na Switcha.