Premiery nadchodzącego tygodnia

W tygodniu 9 -15 grudnia zadebiutują cztery produkcje. 

10 grudnia – Layers of Fear VR

W ubiegłym tygodniu Bloober Team wprowadził swoje Blair Witch na PlayStation 4, a w tym oferuje gratkę fanom PCtowego VR – możliwość przeżycia przygody z pierwszym Layers of Fear w wirtualnej rzeczywistości. Gra zadebiutuje ze wsparciem dla headsetów Oculusa i HTC.

11 grudnia – Vampire: The Masquerade – Coteries of New York

Hardsuit Labs opóźniło co prawda swoje Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, jednak na fanów wampirzych RPGów jeszcze w tym roku czeka gratka. Wrocławskie Draw Distance daje nam możliwość zakosztowania starego Świata Mroku w Nowym Jorku, gdzie o wpływy biją się Anarchowie i Camarilla. Twórcy obiecują wiele zakończeń i rozgrywkę kształtowaną przez naszę wybory.

13 grudnia – Tank Battle Heroes

Mobilne Tank Battle Heroes, wieloosobowa czołgowa bitwa dla tych, którzy szukają czegoś mniej technicznego od World of Tanks debiutuje w tym tygodniu na PC. Kolorowa rozgrywka pełna jest wybuchów i śmigających wszędzie rakiet i skierowana jest raczej do fanów gier typu casual.

13 grudnia – Weakless

W Weakless dwie postaci z niepełnosprawnościami – niewidoma i niesłysząca wyruszają na przygodę swojego życia. Przemierzając kolejne plansze obszary mierzą się ze swoimi własnymi słabościami, uzupełniając się i rozwiązując kolejne wyzwania. Gra rzuca nas w dziwny, bajkowy świat, pokazując spojrzenie, jakie rzadko możemy obserwować w tym medium. Gra zadebiutuje na Xbox One