Premiery nadchodzącego tygodnia

W tygodniu 21-27 października zadebiutują trzy tytuły.

23 października – Crossroads Inn

Flagowy projekt wydawnictwa Klabater, które pod szyldem własnego Kraken Unleashed Studio symulator prowadzenia gospody. Crossroads Inn to jednak nie tylko gra o pilnowaniu stolików i roznoszeniu trunków. W fantastycznym świecie, gdzie osadzona jest akcja gry będziemy pilnować, by wszystkie potrzebne towary docierały do nas na czas, a także uwikłamy się w polityczną intrygę – wszystko stojąc za lekko tylko zabrudzonym barem.

24 października – Space Company Simulator

Opolskie studio Intermarum chce zabrać nas w kosmos… o ile uda nam się zbudować prężną korporację, zajmującą się rakietowym biznesem. Wydawana przez All In! Games produkcja obejmować będzie wszystkie aspekty prowadzenia firmy pragnącej podbić przestrzeń między gwiazdami. Zarządzanie zasobami ludzkimi, badaniami i finansami to tylko część z wyzwań, z jakimi mamy się zmagać.

25 października – 1Bit Castle

Nie do końca 1-bitowa gra tower defense od Kantala stawia nas w roli obrońcy zamku przed zastępami szarżujących na niego potworów. Rzucając przeciw bestiom pikselowych magów, barbarzyńców i innych wojowników staramy się nie pozwolić, by bestie ukradły cenne korony.