Polska gościnność, czyli tańsze bilety na GIC!

Tegoroczna odsłona Game Industry Conference (GIC) zbliża się wielkimi krokami i mamy nadzieję, że wpisaliście to wydarzenie do swoich kalendarzy. Jeśli w dniach 6-8 października 2023 r. wybieracie się do Poznania, koniecznie weźcie ze sobą znajomych, gdyż razem będzie nie tylko raźniej, ale i taniej! Polish Hospitality to program, dzięki któremu możecie zaoszczędzić na biletach wstępu nawet 50%.

Na czym polega program Polish Hospitality?

To bardzo proste. Wystarczy zaprosić gościa zagranicznego na GIC i zostać dla niego gospodarzem, opiekunem i przewodnikiem. Organizatorzy chcą nagrodzić wszystkich okazujących słynną polską gościnność, dzięki czemu zarówno zapraszający, jak i zapraszany otrzymają do 50% zniżki na bilety wstępu na GIC.

Okazując gościnność zagranicznemu kontaktowi biznesowemu, przekazujecie mu kod rabatowy: PolishHospitality, który zostanie wykorzystany przez niego podczas rejestracji. Obniża on cenę biletu Business Pass lub Business Pass Plus o 950 zł. Pamiętajcie jednak, by Wasz przyjaciel podczas rejestracji zwrócił uwagę na krok trzeci, gdzie należy podać wspomniany kod, który rabatuje bilety w koszyku.

Jeżeli transakcja zostanie opłacona, Wasz gość otrzyma maila z kodem promocyjnym przeznaczonym dla polskiego gospodarza, który przekazuje Wam. Wy rejestrujecie się w systemie i w trzecim kroku procesu zakupu wejściówki wpisujecie otrzymany kod rabatowy. Wszyscy zainteresowani na tym zyskują, a zaoszczędzone fundusze można wydać na… gry?! Bo przecież legendarne już party podczas GICa są zawarte w biletach.

“To rozwiązanie bardzo w naszym stylu” – mówi nam Jakub Marszałkowski, Head Geek. “Proste, eleganckie i automatyczne, bez marnowania czyjegokolwiek czasu na kontrolowanie czy zatwierdzanie. My ufamy naszym uczestnikom i właściwie jeszcze nigdy się na tym nie przejechaliśmy. Wiemy, że i teraz wykażą sie polską gościnnością!”

Więcej o Game Industry Conference 2023

Game Industry Conference (GIC) odbędzie się w dniach 6-8 października, równolegle z Poznań Game Arena. Wydarzenia odbywają się w tym samym miejscu, dzięki czemu w ten wyjątkowy weekend Poznaniu spotyka się cała branża. Imprezy przyciągają nie tylko miłośników, ale i twórców gier wideo z całego świata, co stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania polskiej gościnności.

GIC’23 zapowiada się też wyjątkowo dobrze. Rzućcie okiem na przykład na zaproszonych speakerów.

[Aktualizacja] GIC ogłosił jeszcze 4 prelegentów ;]