Pierwsze szczegóły na temat Outriders, nowej gry People Can Fly

W nocy z poniedziałku na wtorek na targach E3 odbyła się konferencja Square Enix, na której zaprezentowano nową grę studia People Can Fly.

Outriders jest kooperacyjną strzelaniną dla 1-3 graczy, osadzoną w mrocznym świecie science fiction z rozbudowaną mechaniką i mocną narracją. Twórcy zapowiadają, że jednym z istotnych aspektów będzie możliwość dołączenia i opuszczenia rozgrywki w dowolnym momencie.

„Gdy ludzkość na planecie Enoch walczy o życie, Outriders odbierają tajemniczy sygnał.”

Outriders to gra, którą chcieliśmy zrobić od lat – mówi Sebastian Wojciechowski, szef studia People Can Fly.

„To dla nas ogromna radość, że możemy pracować nad tym projektem razem ze Square Enix. To też ogromne przedsięwzięcie, a nasz zespół znacznie rozrósł się po to, aby sprostać wyzwaniu tego projektu. Mamy już ponad 200 developerów pracujących w czterech studiach na całym świecie, co udowadnia, że Outriders to nasz najambitniejszy projekt do tej pory. Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że wreszcie możemy przedstawić naszą grę całemu światu i jednocześnie nie możemy się doczekać, aby ujawnić niebawem jeszcze więcej.” – powiedział Sebastian Wojciechowski.

Studio zapowiedziało, że więcej informacji o Outriders ukaże się zimą. Premierę zaplanowano na lato 2020 na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

Powiązane gry: