Ogłoszono datę premiery Cyberpunka 2077, w grze wystąpi Keanu Reeves

Nowy zwiastun pokazuje twarz głównego bohatera i trochę więcej ciekawych cyborgizacji, odwołując się do pierwszych zapowiedzi gry.

CD Projekt Red przedstawił kolejny fragment Cyberpunka 2077, tym razem skupiając się na przerywnikach filmowych znacznie bardziej, niż na samej rozgrywce. Zobaczyliśmy tu ciąg dalszy misji, którą pokazywano rok temu, a właściwie jej niefortunne zakończenie, które rzuca gracza w nowe miejsce, na spotkanie z nowym bohaterem, w którego wciela się Keanu Reeves.

Cyberpunk 2077, zapowiadany jako największa gra CD Projekt Red otrzymał też oficjalną datę premiery – zaproszony przez studio na scenę Reeves ogłosił ją na 16 kwietnia 2020. Gra ukazać ma się na PC, PS4 i Xbox One, a amerykański aktor zagra w niej prawdopodobnie jedną z ważniejszych ról. Równocześnie ruszyła przedsprzedaż produkcji na Steamie i GOG.com (gra dostępna jest też na Epic Games Store, ale nie ma tam w tej chwili przedsprzedaży) – Cyberpunka 2077 wyceniono na 199 złotych w edycji podstawowej i 750 złotych w wersji kolekcjonerskiej.

Powiązane gry: