Najtańsze bilety na GIC’24 kończą się wkrótce

Bilety „Early Bird” wkrótce odlatują, a ceny wstępu na Game Industry Conference wracają do standardowych poziomów. To ostatnie dni na najlepsze zniżki.

Jeżeli jeszcze nie odnotowaliście, GIC’24 odbędzie się o 3 tygodnie później niż zwykle, na koniec, zamiast na początku miesiąca. Dokładne daty to 24-27 października 2024. Od początku roku konferencja ogłosiła już zupełnie sporo programu i działań. 

Niebawem koniec atrakcyjnych cen

Organizatorzy Game Industry Conference intensywnie rozpoczęli prace nad edycją 2024, ogłaszając przedsprzedaż biletów na tegoroczne wydarzenie już w pierwszych miesiącach roku. Jak jednak mówi stare przysłowie, wszystko co dobre szybko się kończy, dlatego oficjalne kanały GIC przypominają datę zakończenia przedsprzedaży, ustaloną na 18 kwietnia.

Po 18 kwietnia ceny wzrosną, w tym cena Indie Pass, który obecnie jest oferowany w cenie 470 zł, wzrośnie do 590 zł. Zakup Indie Passów teraz to najtańsza opcja dla uczestników z niewielkich studiów, chcących mieć dostęp do całości wykładów, warsztatów i roundtable’i podczas GIC.

Dla czytelników PolskiGamedev.pl mamy jeszcze kod zniżkowy, oh!_GIC24 użyjcie go w ostatnim kroku rejestracji, a od cen Early, obniżonych o 20%, odetniecie kolejne 10%. Ale trzeba się spieszyć, bo taniej już nie będzie.

No chyba, że…

Polish Hospitality – jeszcze taniej, dla najaktywniejszych

Jednym z nowych działań wprowadzonych przy okazji zeszłorocznej konferencji GIC był program “Polish Hospitality”. Pozwala on na zapraszanie na nasze najważniejsze wydarzenie zagranicznych gości, biorąc na siebie rolę gospodarza, opiekuna oraz przewodnika. Obie strony korzystają też na z polskiej gościnności, poza jej tradycyjnymi zaletami, dostają też najwyższe zniżki na bilety konferencyjne.

“Gośćmi jakich zaprosiliscie w tym programie byli, między innymi, wydawcy, ale też kadra zarządzająca firm i studiów z zagranicy, chcących w Polsce znaleźć partnerów biznesowych”
– mówi nam Jakub Marszałkowski, organizator GIC.

“Z kolei zapraszającymi byli zazwyczaj najwięksi fani konferencji, jej wieloletni uczestnicy. Do nich wszystkich trafiły zniżki i to jest dokładnie to co chcieliśmy uzyskać. Program działa, więc ponawiamy go, dając nawet jeszcze więcej czasu. Jedyną zmianą jest to, że chcemy by gościami zagranicznymi w tym programie były osoby, dla których będzie to pierwszy GIC.”

Zapraszając zagranicznego gościa biznesowego, udostępnijcie mu kod rabatowy: PolishHospitality, który pozwoli mu obniżyć ceny biletu Business Pass lub Business Pass Plus o 760zł, połowę ceny Business Passa. Ważne jest, aby podczas rejestracji Wasz gość pamiętał o wpisaniu tego kodu w trzecim kroku procesu, co umożliwia aplikację zniżki na bilet w koszyku.

Po dokonaniu płatności, zagraniczny gość otrzyma email z kodem promocyjnym dla polskiego gospodarza. Odbierzcie go, wykorzystajcie rejestrując się i wpisując kod w trzecim kroku zakupu, dla Waszej 50% zniżki. Tu na dowolny bilet GIC, choćby Indie Pass.

Obie zniżki łączą się ze zniżką Early Bird. I wszyscy wygrywają.